MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 7596570
nr 759 6570
Stol
1890-tal
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 maj 2012
kl 19:14:31
100 kr
250 kr